Contact

Date de contact
Primăria Poienile de sub Munte

Adresa: Str. Principală, 382, cod poștal 437220, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureş, România

Cabinet Primar și Viceprimar
Telefon/Fax: +40 262367075

Secretar General
Telefon: +40 262367301

Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență (Pompierii civili)
Telefon: +40 760685910
Telefon: +40 760435783

Contabilitate
Telefon: +40 262367017

E-mail general (adrese, audiențe, presă): contact@pdsm.ro

Adresele de e-mail ale compartimentelor
Primar (Alexa Chifa) primar@pdsm.ro
Viceprimar (Ioan Holdiș) viceprimar@pdsm.ro
Secretar General (Maria Timiș) secretar@pdsm.ro

1. Compartiment Asistenta Sociala asistentasociala@pdsm.ro
2. Compartiment Resurse Umane resurseumane@pdsm.ro
3. Compartiment Achiziții Publice achizitii@pdsm.ro
4. Serviciul SVSU svsu@pdsm.ro
5. Compartiment financiar (impozite și taxe locale) itl@pdsm.ro
6. Serviciul public local de evidență a persoanelor (stare civilă) stareacivila@pdsm.ro
7. Serviciul public local de evidență a persoanelor evidentapersoanelor@pdsm.ro
8. Compartiment Urbanism urbanism@pdsm.ro
9. Compartiment Contabilitate contabilitate@pdsm.ro
10. Compartiment Registrul Agricol registruagricol@pdsm.ro
11. Caminul Cultural camincultural@pdsm.ro / biblioteca@pdsm.ro
12. Compartiment Autoritate Tutelară autoritatetutelara@pdsm.ro
13. Compartiment Juridic juridic@pdsm.ro
14. Compartiment Secretariat, Relații cu Publicul și Arhivă relatiicupublicul@pdsm.ro

Pentru a trimite documente în temeiul Legii 9/2023 folosiți adresa de e-mail documente@pdsm.ro sau accesați acest formular.
Petiţiile se pot transmite la adresa de e-mail: relatiicupublicul@pdsm.ro, contact@pdsm.ro

Program de funcționare

Luni, Marți, Joi: 8:00 – 16:00
Miercuri: 8:00-18:00
Vineri: 8:00-14:00
Sâmbătă – Duminică: Închis

Program de audiențe
Primar: Marți: 10:00 – 12:00
Viceprimar: Marți: 10:00 – 12:00
Secretar: Marți: 10:00 – 12:00

Petiţiile se pot transmite la adresa de e-mail contact@pdsm.ro

Sari la conținut